O autorce

Nastoletnia książkocholiczka, która kompletnie ześwirowała na punkcie twórczości Morgan Rhodes, Sary J. Maas i Cassandry Clare. Realistka ceniąca sobie szczerość i konstruktywną krytykę. Lubi wiedzieć, kiedy robi błędy po to, aby unikać ich w przeszłości. Z niewiadomych przyczyn pisanie o sobie w trzeciej osobie czasami przychodzi jej łatwiej niż w pierwszej. Znajomi twierdzą, że jest nieco dziwna. Dziwna? To określenie nie oddaje nawet w połowie tego, w jakim stanie się znajduje.

Jej ulubionymi gatunkami są:

a) literatura: fantasy, dystopie, new adult, young adult 
b) muzyka: różnego rodzaju "mocniejsze" brzmienia, tj: rock, hardrock, metal symfoniczny, metalcore, pop punk oraz muzyka klasyczna (a zwłaszcza "Sonata księżycowa" i utwory Dvoraka).
c) filmy: akcja, animowane, komedie, romantyczne, przygodowe, thrillery, horrory

Uwielbia uczyć się historii i interesuje się psychologią, co całkowicie kłóci się z książkami, które czyta. Od książek historycznych i czysto-psychologicznych stroni niczym diabeł od święconej wody, lecz zapewne jest to przyczyna "Krzyżaków", których zmuszona była czytać parę ładnych lat temu. Jej ulubionymi czasami w historii są; starożytność, oraz epoka wiktoriańska. Największe marzenie? Przenieść się właśnie do czasów królowej Wiktorii. Nieco bardziej realnym jest spotkanie się z jedną z trzech ulubionych autorek (nie pogardziłaby spotkaniami ze wszystkimi). A takie najbardziej możliwe do spełnienia? Jak na razie - zdecydowanie się co do tego, czym chce zajmować się w przyszłości. Przecież nauczycielka historii i psycholog nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, a obydwa te zawody są cudowne. Poza tym wszystkim ubóstwia jazdę na rolkach i słuchanie muzyki.

Jej ulubionymi zespołami (w kolejności od tych najbardziej lubianych) są:
 • Three Days Grace,
 • Black Veil Brides,
 • Skillet,
 • Panic! at the Disco,
 • Evanescence,
 • Nightwish,
 • Xandria,
 • Bon Jovi,
 • Nirvana,
 • Phedora.

 Poza nałogowym czytaniem nałogowo wącha, kupuje i układa książki + bierze udział w wydarzeniach związanych z czytaniem.
Ok, to na tyle. Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Śmiało, pytaj, postaram się odpowiedzieć jak najlepiej umiem (nie tyczy się pytań o życie prywatne).

5 komentarzy :

 1. Ja w sumie mam pytanie, głupio się przyznać, bo od dawna czytam twojego bloga, ale jakoś nie wiem ile masz lat :/ Coś mam wrażenie, że 17, ale nie wiem czy kiedyś to przeczytałam czy tak sama sobie dobrałam :/ Ale ostatnimi czasy mnie to nurtuje :) Naprawdę mi głupio, że tego nie wiem, ale skoro napisałaś, że można pytać, to pytam :p

  Fajnie uaktualniona zakładka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tam głupio, ja tam nic takiego nie widzę. :P A lat mam 15 ;)

   Dziękuję :)

   Usuń
  2. Naprawdę? :) Nie spodziewałam się (oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu), po prostu myślałam, że jesteś ode mnie starsza :) A ja mam 16, więc jesteśmy w sumie prawie w tym samym wieku :)

   Usuń
 2. Nightwish, Skillet, Black Veil Brides... Również lubię animacje, dystopie, YA i fantastykę. Czuję, że byśmy się dogadały :D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli przeczytałeś/aś mój post zostaw po sobie jakiś ślad :)
Z chęcią poznam wasze opinie na dany temat.
Nie musisz spamować linkami, odwiedzam każdego, kto zaciekawi mnie komentarzem lub po prostu stałych czytelników :)

SZABLON WYKONANY PRZEZ RONNIE