wtorek, 28 lutego 2017

KONKURS - wygraj jeden z trzech egzemplarzy "Głębi Challengera"

Cześć kochani :)

Nadszedł ten dzień, kiedy wreszcie opublikowałam jakiś kreatywny konkurs, a jak zaczynać, to z hukiem ;) Do wygrania jeden z trzech egzemplarzy powieści Neala Shustermana - „Głębia Challengera", której premiera odbędzie się dopiero 15 marca tego roku! Jest o co walczyć, a zadanie konkursowe wydaje mi się w miarę proste. Do tego macie aż trzy tygodnie na odpowiedź i możecie odpowiadać dwa razy (w różnych formach).


Konkurs odbędzie się w dniach od dzisiaj (28.02) do 14 marca 2017. Jest on na facebook'u głównie z tego powodu, że zgłoszenia można nadsyłać w formie plastycznej i tam po prostu łatwiej to zrobić. 

LINK


Należy odpowiedzieć na pytanie "Czym dla ciebie jest głębia", a pytania pomocnicze to "Jakie emocje w tobie wywołuje? Jak ją sobie wyobrażasz?". Jeśli byście czegoś nie rozumieli, piszcie, postaram się wyjaśnić to jak najprecyzyjniej. 


PODPOWIEDŹ: możecie odpowiedzieć słownie, bądź też poprzez rysunek, zdjęcie, czy inną formę graficzną, jednak proszę Was, żebyście nie używali grafiki komputerowej, bo wtedy nie mam pewności, czy została wykonana w całości przez Was, a jest to jeden z wymogów regulaminu. Możecie napisać/narysować to, jak ją sobie wyobrażacie. Możecie napisać czym ona dla Was jest, jaka jest w Waszej wyobraźni.

MOŻLIWOŚCI JEST WIELE, A NAGRODA GENIALNA, WIĘC WARTO SIĘ POSTARAĆ. 

Liczę na Waszą kreatywność ;)

7 komentarzy :

 1. Ciekawy konkurs! Pomyślę, może uda mi się coś wykombinować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkim powodzenia, a jeżeli znajdę czas w weekend to dołączę się do konkursu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. P.S. Mam ważne pytanie, czy pracę można nadsyłać e-mailem? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolałabym nie, ponieważ nie zostało to uzgodnione w regulaminie i po prostu nie byłoby uczciwe względem innych uczestników, którzy już odpowiedzieli. Jeśli nie chcesz dodawać odpowiedzi przez prywatne konto, możesz zrobić to po prostu poprzez fanpejdża swojego bloga. Ważne, żeby odpowiedź została udzielona na fb.

   Usuń
  2. Nie posiadam fanpejdża bloga :( Ale i tak już termin minął, a bym nie zdążyła, bo mam w połowie zaczętą pracę, więc trudno ;) najwyżej w następnym postaram się wyrobić...

   Usuń

Jeśli przeczytałeś/aś mój post zostaw po sobie jakiś ślad :)
Z chęcią poznam wasze opinie na dany temat.
Nie musisz spamować linkami, odwiedzam każdego, kto zaciekawi mnie komentarzem lub po prostu stałych czytelników :)

SZABLON WYKONANY PRZEZ RONNIE