niedziela, 29 lipca 2018

Gorące zapowiedzi – sierpień 2018


Dzień dobry!
Minęło troszkę czasu, odkąd pojawiłam się tutaj po raz ostatni, jednak dzisiaj wracam i przynoszę Wam naprawdę świetne nowiny! Uzbierałam 13 ciekawych książkowych zapowiedzi wydawniczych i 5 mang, które swoją premierę będą miały właśnie w sierpniu. Tych drugich jeszcze tutaj na blogu nie było, ale jak kiedyś zapowiadałam – szykują się zmiany ;)
 Zapowiada się bogaty miesiąc ;) Tak więc zapraszam <3
Książki jak zwykle będą ukazywane w kolejności daty premiery ;) Dajcie znać, czy coś wpadło Wam w oko <3


WYDAWNICTWO: Uroboros
OPIS:
Czy ludzki umysł jest w stanie bezbłędnie odróżnić rzeczywistość od fikcji?

Niedaleka przyszłość, czas sztucznych inteligencji. Ben, pracownik instytutu badawczego, bierze udział w eksperymencie naukowym, dzięki któremu jego umysł wkroczy w świat Fajstos, 1627 lat p.n.e. System AIAM, do którego zostały wprowadzone dane archeologiczne, tworzy świat, jaki istniał wiele lat temu na Krecie. Dla Bena ma to być niczym udział w doskonałej grze komputerowej, w której będzie mógł badać przeszłość wszystkimi zmysłami, a zdarzenia będą się toczyć w interakcji wirtualnego świata z nim jako uczestnikiem gry.

Tymczasem do gry wkraczają kolejni uczestnicy: wybitna sportsmenka Arnike, zaproszona przez instytut, wysłannik wojska John, agentka Kiri Nakai oraz wirtualni turyści, wśród których jest Luigi Badson, jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, wcześniej hierarcha, później likwidator majątku kościelnego.

Idylliczny, wydawałoby się, świat rozsypuje się jak domek z kart, gdy wybucha wulkan na wyspie Thera (obecnie Santoryn). Dotychczasowe zasady, którymi kierowała się społeczność, zaczynają tracić swą moc, a do głosu dochodzą przemoc oraz strach…


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Uwielbiam książki, w których ukazana jest wizja przyszłości. Autorzy mają ogromną dowolność w ich pisaniu, są praktycznie niczym nieograniczeni i nie raz popisują się wyobraźnią. Zawsze ciągnęło mnie do takich klimatów i z wielką chęcią sięgam po pozycje w nich utrzymane. Ten konkretny tytuł zapowiada się bardzo interesująco, poza tym na mojej półce czeka już egzemplarz przedpremierowy, więc koniecznie muszę dowiedzieć się jak to wszystko się potoczy. A nuż wyjdzie z tego coś naprawdę bardzo dobrego? ;)WYDAWNICTWO: Czarna owca
OPIS:
Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie, na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie, odkrywa relacje, w których naruszane są granice, a kontrolę sprawuje narcystyczny rodzic. Powrót jednej z sióstr może zwiastować dramatyczne wydarzenia. 

DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Już dawno nie miałam okazji przeczytać żadnego kryminału, czy też thrillera, a ten zapowiada się naprawdę bardzo, bardzo ciekawie, więc chętnie sięgnę. Narobiłam sobie na niego wielkiej chrapki ;)WYDAWNICTWO: MG
OPIS:
Cudowna, wręcz magiczna powieść Kraszewskiego, która przenosi nas w czasy dawnej Słowiańszczyzny. Nawiązuje do staropolskich podań i legend, a jej akcja rozgrywa się przed powstaniem państwa polskiego na ziemiach plemienia Polan.

Władzę sprawuje okrutny kneź, Chwostek, oraz jego żona – Niemka Brunhilda. Oboje marzą o wprowadzeniu władzy absolutnej, podobnej do tej, jaką mają władcy w Niemczech. Nie odpowiada to miejscowym kmieciom nawykłym do poszanowania swobód przez rządzących. Kneź pewny swojej siły działa coraz bezwzględniej. Kiedy wybucha bunt, wzywa na pomoc niemieckich popleczników…

Obok politycznego drugim wątkiem powieści jest miłosny: Doman, młody kmieć i wojownik, zakochuje się w pięknej Dziwie – córce szanowanego kmiecia Wisza. Ta jednak przeznaczona została do służby bogom, więc odmawia Domanowi, który mimo to postanawia uczynić wszystko, by ją zdobyć.

Lektura obowiązkowa dla każdego Polaka, i to nie w szkole, tylko dla własnej wiedzy i przyjemności. Prawdziwa „perła literatury polskiej”. Fantastyczne postaci, cudowne opisy, znakomicie splecione mity i legendy.


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to coś całkiem innego od wszystkich książek, które zostały pokazane w tym poście, jednak nie mogłam nie zwrócić uwagi na ten tytuł. Uwielbiam baśnie i legendy, uwielbiam historię, dawne czasy, wszelkiego rodzaju mity i wierzenia... no ten tytuł wydaje mi się być wręcz idealny. Na pewno będę się za nim rozglądać :D
WYDAWNICTWO: Editio
OPIS:
Josie Jensen była nieśmiałą trzynastolatką. Miała niezwykły talent: rozumiała muzykę i kochała ją. Pewnego dnia w szkolnym autobusie poznała Samuela Yazziego, osiemnastoletniego Indianina z plemienia Nawaho. Zaczęli rozmawiać, a wraz z kolejnymi spotkaniami, rozważaniami na temat książek i muzyki narodziła się niezwykła przyjaźń. Sam, który w głębi serca odczuwał złość i pretensje do świata, dzięki młodziutkiej Josie odkrył piękniejsze strony życia. Ona opowiadała mu o swoich ulubionych kompozytorach, on jej - o legendach Indian Nawaho. Stali się bratnimi duszami.

Po ukończeniu szkoły Sam wyjechał z miasteczka szukać szczęśliwej przyszłości. Postanowił zostać żołnierzem piechoty morskiej.

Kiedy po latach powrócił do Levan, odkrył, że Josie niewiele się zmieniła, jednak teraz bardzo potrzebuje tego, co kiedyś sama ofiarowała Samowi: akceptacji, rozmowy i wsparcia. A uczucie, które kiedyś narodziło się w szkolnym autobusie, mimo upływu czasu przetrwało i rozkwitło..

To wzruszająca i ciepła historia o przyjaźni, wspieraniu się, o poszukiwaniu swojej przyszłości i o tym, jak trudne może być zaakceptowanie przeszłości. Urzeka realnie odmalowanymi postaciami i złożonością ich charakterów. Niemal usłyszysz muzykę, o której mówi Josie, dotkniesz indiańskiej duszy Sama, a także poczujesz uskrzydlającą moc ich miłości!


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Urzekła mnie okładka, urzekł mnie opis i urzekł mnie (choć to może nie do końca właściwe w tym wypadku słowo) również fakt, iż książki tej autorki są u nas dość popularne, a ja, jak do tej pory nawet nie miałam żadnej z nich w ręce. Nie raz już dowiadywałam się, że muszę to nadrobić i tak, staram się, ale jak na razie nie wyszło. Cóż, być może to się zmieni przy okazji premiery tego tytułu. Na pewno będę polować na niego w księgarniach ;)


WYDAWNICTWO: Uroboros
OPIS:
Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna napawać pacjentów otuchą… Co jednak myśleć o kobiecie, która ciągle wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dokoła? Najwyraźniej dzieje się tu coś dziwnego. Julia staje się coraz bardziej zagubiona i przerażona. Co zrobi w sytuacji, w której nie może zaufać nawet sobie?

DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Cóż, jeśli nie „Wilk", to może „Druga szansa"? Obie książki zapowiadają się ciekawie, jednak ta moim zdaniem ma w sobie więcej tajemniczości... no i po prostu wydaje się być czymś idealnym dla mnie. Uwielbiam takie klimaty, więc jeśli tylko nadarzy się okazja, na pewno sięgnę ;)
WYDAWNICTWO:
OPIS:
Ludziom i żniwiarzom zagraża jeszcze niebezpieczniejszy wróg, a Pierwszy zmienił zasady gry. Magda, Feliks i Mateusz stają przed nowymi wyzwaniami, groźniejszymi demonami i dylematem większym niż wszystkie razem do tej pory wzięte. Czy mogą na sobie nawzajem polegać? Jak daleko będą musieli się posunąć, aby chronić bliskich? Uważaj! Nieumarli wracają. Trzynasta pełnia jest coraz bliżej.

DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
A to właśnie jest ten tytuł, na którego premierę czekam najbardziej <3 Pierwsze dwa tomy były po prostu REWELACYJNE i już nie mogę się doczekać, aż wreszcie dowiem się, co będzie dalej. Samo oczekiwanie na premierę dłuży się niemiłosiernie. Mogę przeboleć nieprzeczytanie wszystkich innych książek z tej listy, ale ten tytuł po prostu MUSZĘ mieć u siebie na półce i nie ma zmiłuj. Nigdy nie pomyślałabym, że można odliczać dni do końca wakacji, a jednak ;) To jest tak cudowne, że arghmwt... no po prostu brak słów. Do tego ta okładka... No cudo♥
Gdyby ktoś chciał upewnić się, czy warto, zapraszam do recenzji dwóch pierwszych części ;)
–tom 1 >>klik<<
–tom 2 >>klik<<WYDAWNICTWO: Jaguar
OPIS:
Sawyer Dixon jest młoda, bezkompromisowa i samotna. Od śmierci rodziców nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. To się zmienia, gdy poznaje Izaaka Granta. Ze swoimi dziwnymi okularami i ubraniami jest dokładnym przeciwieństwem zwykłego planu Sawyera. Ale kiedy Izaak, zmęczony byciem singlem, prosi o pomoc, zawierają umowę: Sawyer zamienia Izaaka w złego chłopca i nagrywa jego rozwój, jako projekt fotograficzny. Niestety Sawyer nie liczył się z intensywnymi uczuciami, które rodzą się i mieszają między nią a Izaakiem.

DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Miałam okazję czytać pierwszy tom >>recenzja<< i choć nie był on jakiś niesamowicie cudowny, to jednak jego lektura okazała się być całkiem przyjemna. Nie miałam jeszcze okazji sięgnąć po drugi, jednak myślę, że premiera trzeciego może okazać się dobrym pretekstem, by wreszcie to zrobić ;)
WYDAWNICTWO: W.A.B.
OPIS:
Sprawdź, co się wydarzyło przed "Zmierzchem"!

Margo Cook to zwyczajna nastolatka. Pewnego dnia przenosi się razem z rodzicami z Nowego Jorku do miasteczka Wolftown położonego w głębi olbrzymiej puszczy. Od przeprowadzki dręczą ją koszmary, w których ucieka przez las przed groźnym prześladowcą. W szkole poznaje lekko zwariowaną Francuzkę Ivette Reno oraz intrygującego outsidera Maksa Stone’a.

Jaki mroczny sekret skrywa Max? Jaki mroczny sekret skrywa Wolftown? Czy sny Margo mają z tymi zagadkami jakiś związek? Być może poznamy odpowiedź, gdy na niebie pojawi się księżyc w pełni...


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Cóż, od dawna planuję sięgnąć po którąś z książek tej autorki, zwłaszcza, że zbierają bardzo dobre opinie, więc dlaczego nie zacząć od tej? ;) Co prawda średnio przepadam za wilkołakami, jednak wydaje mi się, że to może być coś ciekawego. Hm. Poczekamy, zobaczymy ;)
WYDAWNICTWO:  W.A.B.
OPIS:
Kontynuacja powieści "Wilk".

Margo Cook oraz Max Stone mają nadzieję, że ich życie wróciło do normy. Pracownicy Instytutu – organizacji prowadzącej eksperymenty na nastolatkach mieszkających w Wolftown – nie interesują się już poczynaniami bohaterów. Margo nie czuje działania wilczej szczepionki, a Ivette powoli powraca do zdrowia.

Nagle w spokojnej leśnej okolicy pojawiają się ślady brutalnych morderstw, przywodzące na myśl atak dzikiego zwierzęcia. Czy stoi za tym Instytut, czy może jakiś wilk? Jaki sekret skrywa Aki? Dlaczego mimo ostrzeżeń policji krąży nocami po lesie? I z jakiego powodu Max nagle zaczyna się zmieniać? Margo ponownie będzie musiała stawić czoło mrocznej stronie Wolftown.


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Hm... jeśli uda mi się sięgnąć po „Wilka" i jeśli mi się on spodoba, to czemu by nie sięgnąć po kolejny? Przyznam szczerze, że nie przeczytałam opisu... nie chcę sobie spojlerować ;)WYDAWNICTWO: SQN
OPIS:
Może ci się wydawać, że znasz tę historię. Sierota Jane Eyre, bez grosza przy duszy, rozpoczyna nowe życie jako guwernantka w Thornfield Hall. Tam spotyka mrocznego i tajemniczego pana Rochester.

Pomimo dużej różnicy wieku i jego nieznośnego temperamentu, zakochują się w sobie i, o zgrozo, ONA wychodzi za niego za mąż.

Ale czy to na pewno Jane Eyre?

Przygotuj się na przygodę w której nic nie jest takie, jak się wydaje: pewien dżentelmen ukrywa się bardziej niż trup w szafie. A co jeżeli we wszystko wmieszają się początkująca pisarka Charlotte Brontë i badacz zjawisk nadprzyrodzonych Alexander Blackwood?


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Nie miałam okazji czytać popularnej swego czasu „Mojej Lady Jane", jakoś do mnie nie przemawiała, jednak ten tytuł zapowiada się ciekawiej. Być może uda mi się po niego sięgnąć i wreszcie dowiem się, czy rzeczywiście jest się czym tak zachwycać ;) Jestem ciekawa, czy coś z tego wyjdzie.
WYDAWNICTWO: Uroboros
OPIS:
Alyssa Gardner słyszy szepty owadów i kwiatów. Precyzyjniej rzecz ujmując, dzieje się z nią to samo, co przed laty zaprowadziło jej matkę do szpitala psychiatrycznego. Ta rodzinna klątwa sięga daleko, daleko wstecz… aż do Alice Liddell, która była inspiracją dla Lewisa Carrolla, kiedy pisał "Alicję w Krainie Czarów". Alyssa może i jest szalona, ale stara się mocno trzymać w ryzach. Przynajmniej na razie…

Kiedy stan matki dziewczyny się pogarsza, Alyssa zaczyna rozumieć, że to, co uważała za fikcję, jest przerażającą rzeczywistością. Prawdziwa Kraina Czarów jest o wiele mroczniejsza i bardziej skomplikowana, niż podejrzewał Lewis Carroll. Teraz Alyssa musi zaliczyć kilka testów, np. osuszyć ocean łez Alicji czy rozruszać herbacianą imprezę, aby naprawić błędy Alicji i ocalić jej rodzinę. Musi także zdecydować, komu zaufać: Jeb, swojej najlepszej przyjaciółce, czy podejrzliwemu Morfeuszowi, jej przewodnikowi po Krainie Czarów, który może mieć zupełnie inne motywy…


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Cóż, głównie ze względu na to, że mam już u siebie na półce egzemplarz przedpremierowy i nie mogłabym go tak zostawić ;) A poza tym... zapowiada się naprawdę dobrze. Uwielbiam wszelkiego rodzaju książki inspirowane bajkami, legendami, czy innymi baśniami i jestem niesamowicie ciekawa, jak to wszystko wyjdzie. Alicja w krainie czarów sama w sobie jest bardzo ciekawa, a tutaj zapowiada się mroczniejsza wersja... no no. Będzie się działo ;)
A poza tym... średnio przepadam za twarzami na okładce, jednak ta jest po prostu boska :DWYDAWNICTWO: Kobiece
OPIS:
Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem.

Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku.

Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie, że zostanie uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić.

Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wolność?


DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Mam bardzo mieszane uczucia względem tej książki, a raczej jej opisu. Martwi mnie to, w jaki sposób zostanie wykreowany świat, w jaki zostanie rzucona główna bohaterka. Z jednej strony zapowiada się powieść pełna akcji, poruszająca trudny temat handlu ludźmi, jednak z drugiej widzę tutaj kolejne romansidło i obstawiam syndrom sztokholmski lub dramatyczną walkę o przetrwanie, która okaże się nie być tak dramatyczna, jak powinna. Cóż, mogę się mylić, zapewne nie dowiem się dopóki nie sięgnę, jednak będę podchodzić do tej pozycji z dużą rezerwą.

WYDAWNICTWO: Filia
OPIS:
Henry John Edgar Thomas Pembrook, książę Wessco, kocha być nieodpowiedzialnym i ani mu w głowie się zmieniać. Problem w tym, że jako członek rodziny królewskiej niewiele ma w tej sprawie do gadania. Królowa Lenora postanawia dać wnukowi nieco swobody, żeby ten mógł wreszcie poczuć ciężar związany z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Ku zgrozie wszystkich jego pierwsze postanowienie wiąże się z… wzięciem udziału w randkowym reality show. I tak dwadzieścia najpiękniejszych arystokratek rozpoczyna rywalizację o serce Henry’ego. Wśród zamkowej scenerii kandydatki nie zawahają się użyć całego swojego uroku, byle tylko usidlić niepokornego księcia i zdobyć brylantową tiarę. Tymczasem Henry dostrzega prawdziwe piękno w najbardziej niepozornej z nich.

Sarah Mirabelle Zinnia Von Titebottum jest cicha i nie lubi się narzucać. O dziwo, to właśnie jej prostolinijność, siła i dobroć przykuwają uwagę Henry’ego. Nie bez znaczenia jest też sprośny humor, z którego słynie dziewczyna… Czy Sarah znajdzie sposób na nauczenie księcia odpowiedzialności?
DLACZEGO TA KSIĄŻKA?:
Właściwie to sama nie mam pojęcia. Zapowiada się... cóż, raczej zwyczajnie, o ile można tak powiedzieć. Chyba wiem jak to wszystko się potoczy i jakie będzie zakończenie, a jednak mam nadzieję, że ten tytuł czymś mnie zaskoczy. Nie czytałam żadnej innej książki tej autorki, więc może kiedyś w końcu nadarzy się okazja ;)


To tyle, jeśli chodzi o zapowiedzi książkowe, a teraz, zgodnie z obietnicą, przejdziemy do mang. Starałam się ograniczyć z ilością, na szczęście okazało się to niezbyt trudne... Tak więc przedstawiam Wam więc pięć moim zdaniem najciekawiej zapowiadających się mangowych premier sierpnia ;)WYDAWNICTWO: Waneko
OPIS:
Planowana premiera ok 1 sierpnia 2018

Trzynastoletnia Ray budzi się w piwnicy zamkniętego budynku. Pozbawiona wspomnień dziewczyna nie wie nawet, jak się tam znalazła. Kiedy szuka wyjścia, pojawia się przed nią chłopak owinięty bandażami. W ręku trzyma broń przypominającą kosę boga śmierci, którą chce zaatakować dziewczynkę… Co to za miejsce? Dlaczego ją tu zamknięto? Dla Ray rozpoczyna się właśnie
śmiertelnie niebezpieczna ucieczka!

DLACZEGO TA MANGA?:
Zauroczyła mnie okładka i kreska, do tego zarówno tytuł, jak i opis wyglądają ciekawie... Dlaczego więc nie? Osobiście wolę męskich bohaterów głównych, jednak może w tym wypadku nie będzie tak źle ;) Zobaczymy.

WYDAWNICTWO: Waneko
OPIS:
Odważna dziewczynka, płaska deska i cycatka! Czarodziejki już w komplecie! Dlaczego stały się czarodziejkami? Każda z nich wierzy w coś innego. Nadchodzi czas ostatecznej walki! Zmagania dziewcząt dobiegają końca!
DLACZEGO TA MANGA?:
Od dawna planuję zapoznać się z tą serią, głównie ze względu na dość dobre opinie, dlatego też zwróciłam uwagę na premierę ostatniego tomu. A skoro manga będzie zakończona, nie będę musiała martwić się czekaniem na kolejne części i w spokoju będę mogła zorganizować sobie tom pierwszy. Ciekawe, czy coś z tego mi wyjdzie ;)
WYDAWNICTWO: Waneko
OPIS:
Zwykły licelista Ken wpada pod samochód. W zaświatach spotyka Żniwiarza o imieniu Shin, który zajmuje się spełnianiem ostatnich życzeń zmarłych kobiet. Shin zgadza się zwrócić Kenowi życie, jeśli ten będzie potrafił spełnić jedno życzenie biednej duszyczki. Ale czy mu się powiedzie? A może na zawsze pozostanie martwy?!

DLACZEGO TA MANGA?:
Oj, powodów jest wiele. Po pierwsze – piękna kreska, która przyciąga wzrok no i przede wszystkim jest przyjemna dla oka (a przynajmniej tyle zaobserwowałam dzięki wujkowi google), a to sprawia, że manga już na początku zyskuje u mnie plus. Po drugie – uwielbiam Shinigami jako postacie w mandze i anime. Z nimi zawsze jest jakaś draka i po prostu ciężko jest mi ich nie polubić... a przynajmniej jeszcze nie napotkałam się na serię, w której nie zapałałabym do któregoś z nich sympatią. Po trzecie – z jakiegoś powodu ten tytuł kojarzy mi się z moim ukochanym Makai Ouji (Książę Piekieł), a to bardzo dobry powód, by po niego sięgnąć. Na pewno będę na niego polować ;)
WYDAWNICTWO: Dango
OPIS:
W miasteczku nękanym przez Godota, człowieka naznaczonego znamieniem demona, pojawia się rodzeństwo – mała Haru i jej starszy brat. Twarz mężczyzny również zdobi znamię demona. Jednak ten mówi o sobie, że jest pożeraczem demonów. Obiecuje mieszkańcom, że uwolni ich od Godota raz na zawsze. Czy będzie w stanie zabić nieśmiertnelnego? Co tak naprawdę planuje i jakie są jego intencje?

DLACZEGO TA MANGA?:
Nie pamiętam ile to już razy przeglądając internet natknęłam się na tę mangę – na pewno bardzo dużo, więc stwierdziłam, że trzeba zwrócić na nią uwagę. Zapowiada się ciekawa historia – nie przypominam sobie, bym kiedyś natknęła się na podobną, więc bardzo chętnie sięgnę i po ten tytuł, jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja.

WYDAWNICTWO: Waneko
OPIS:
To było na początku wiosny, tego dnia padał deszcz. Wtedy Ona mnie znalazła.

Spotkali się przypadkiem – mieszkająca samotnie Ona i kot, znający zarówno wzloty, jak i upadki życia w pojedynkę. Dzięki uczestnictwu w Jej codziennym życiu kot Chobi zaczyna dostrzegać, że otacza go więcej, niż zauważał do tej pory. Chociaż ich wspólne dni toczą się leniwie, okrutny świat nie zatrzymuje się i zdaje się ich ścigać.


DLACZEGO TA MANGA?:
Opis i tytuł może i nie są najciekawsze, jednak ta manga ma w sobie coś, co mnie do niej przyciąga. Podoba mi się ta okładka – w przeciwieństwie do większości wydaje się być bardzo spokojna, wręcz uspokajająca. Nie mam pojęcia czego spodziewać się po zawartości, jednak liczę na coś dobrego.


Tak oto prezentuje się całkowity zbiór zapowiedzi, które znalazłam. Jak widać, jest tego sporo, jednak nie są to rekordowe ilości ;) Czy któryś z tych tytułów wpadł Wam w oko? A może czekacie na całkiem inne? Dajcie znać w komentarzach <3
Do następnego!

Buziaki, Kinga ;*

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli przeczytałeś/aś mój post zostaw po sobie jakiś ślad :)
Z chęcią poznam wasze opinie na dany temat.
Nie musisz spamować linkami, odwiedzam każdego, kto zaciekawi mnie komentarzem lub po prostu stałych czytelników :)

SZABLON WYKONANY PRZEZ RONNIE